POSLJEDNJA PROVJERA ĐAKOVAČKIH RUKOMETAŠA PRED POČETAK PRVENSTVA

ĐAKOVO – BROD 33:17 (15:9)

Đakovo – Nastavno sportska dvorana Đakovo. Gledatelja: 50.

ĐAKOVO: Ostajmer, Kolar, Božičević 5, Lasić 2, Tomašević 4, Omrčanin 3, Kokanović, Ćurić 2, Zatezalo 8, Mesić 1, Matačić 6, Antunović. Trener: Domagoj Perlić.

BROD: Krznarić, Rakić, Okruznik 4, Parić, Rašić 1, Alajica, Simeon 2, Pavičić 2, Jurišić 3, T. Vukadinović, Ferić 2, Petrović 2, L. Vukadinović 1,Liović, Matešić, Odobašić.

Đakovački rukometaši odradili su „generalku“ pred subotnji početak prvenstva u Drugoj hrvatskoj rukometnoj ligi Istok. Protiv momčadi Broda nije bilo problema iako su Đakovčani nastupili bez dvojice važnih igrača: Krešimira Klepe i Josipa Punde.

Na početku utakmice domaći su rukometaši poveli 4:1 i time nagovijestili da će pobjeda ostati u Đakovu. Tu prednost domaćini su održavali do odlaska na odmor, a najraspoloženiji igrač bio je Zatezalo koji je postigao čak sedam pogodaka.

U nastavku utakmice, iz minute u minutu, rezultat se povećao na đakovačku stranu da bi na kraju sve završilo s velikih plus 16. Najraspoloženiji đakovački igrač bio je Zatezalo  sa osam pogodaka, šest je dodao Matačić, Božičević pet, Tomašević četiri.

Đakovčani su ovom utakmicom završili pripremni ciklus i u subotu ih očekuje utakmica prvoga kola. U Đakovo dolazi momčad Borova, a nakon toga, ponovo slijedi domaći susret protiv osječkoga Feniksa.